NOVINKY

Úprava otevírací doby.

Vzhledem k častějšímu nákupu v pozdějších hodinách jsme prodloužili otevírací dobu. Aktuálně tedy platí: Pondělí – Neděle 8 – 19.00 hodin.

Rozšíření služeb:

Vážení zákazníci, abychom Vám pomohli s omezením pohybu či karantény, nabízíme Vám možnost dodávky potravin z našeho obchodu na území Kunratic až k Vám domu. Objednávky pečiva, krájených šunek či sýrů, mléčných výrobků, vína a dalšího si můžete udělat telefonicky na čísle 774 071424 či mailem na kunratice@foodstory.cz. Zavezeme Vám nákup dle dohody.

Dostupnost potravin ve Food Story:

Vážení zákazníci, i za současné situace Vás nabízíme v neomezeném režimu standardní sortiment potravin a našich výrobků s sebou: denně čerstvé pečivo, mléčné výrobky, sortiment z pultu šunek a sýrů, suché potraviny, dorty z naší cukrárny, káva s  sebou. Dodávky od našich dodavatelů z Itálie a Německa jsou bez omezení a naši dodavatelé jsou rádi, […]

Omezení provozu:

I přes omezení, nařízené vládou ČR, Food Story zůstává otevřené v sektoru prodeje potravin a kavárny pouze s omezením, že vše Vám budeme dávat s sebou.

Úprava provozní doby:

Vážení zákazníci, z důvodu zajištění bezproblémového chodu prodejny jsme upravili provozní dobu, otevřeno je stále každý den v týdnu. Pondělí – Neděle 8:00 – 18:00.

Začali jsme pro Vás vařit hotová jídla.

Začali jsme pro Vás vařit hotová jídla.