NAŠI DODAVATELÉ

Kofler

vynikající uzeniny ze severu Itálie. Malý řezník, kde pracuje otec Kofler a postupně přebírá firmu jeho syn. Veliký důraz je kladen hlavně na vysoký obsah masa u salámů a také na techniku sušení vepřového masa. Naprostým unikátem je pak Koflerův prvotřídní špek.

Adler

uzeniny ze Schwartzwaldu. Unikátní uzeniny z firmy Adler v kvalitě Qualivo, to znamená zpracovávání masa ze zvířat krmených a chovaných v přírodním režimu. To znamená bio maso v té nejlepší kvalitě. Výhradně v celé České republice koupíte pouze u nás dušenou šunku, vídeňské párky, sušenou šunku, salám ši speck. Nedělejte kompromisy.

Rude health

Ta nejlepší a nejzdravější snídaně Velké Británie. Vybírají ty nejlepší suroviny po celém světě, ovesné vločky ze Skotska, ořechy z Brazílie, rýži z Itálie. Složení je výjimečné, bez využití barviv, konzervantů či zvýrazňovačů chuti a cukru.

Bartida

obchodník s alkoholem. Ve Food Story najdete dvě řady těchto českých likérů a pálenek. V portfoliu můžete nalézt například tuzemák, zelenou, griotku či vaječný likér.

Perníčkův sen

pražský rodinný podnik, který oživuje staré české a poctivé řemeslo – pečení medových perníčků. Perníková srdce, pardubický perník, sladké dárky i čokoládu naleznete v jejich portfoliu.

Martinéz Somalo

Martinéz Somalo, to je další z našich rodinných dodavatelů. Dovážíme pro vás tu nejlepší sušenou šunku JAMON SERRANO, klasický salám Chorizo, vepřovou panenku Lomo a další.

Saquella

Saquella - to pravé italské espresso a skvělá italská káva. Opět rodinná firma. Na začátku naší historie jsme na veletrhu v italské Parmě měli obrovské štěstí, že jsme mezi záplavou producentů kávy našli tuto pražírnu. Od té doby dovážíme kávu Saquella do České republiky a neměnili bychom.