NAŠI DODAVATELÉ

Saquella

Saquella Caffè již více než sto let interpretuje umění italské kávy espresso neustálým hledáním dokonalosti. Původní poslání kvality bylo vždy sledováno a zůstává naší inspirací i dnes; od výběru nejlepších surovin až po pečlivé fúzování a pražení. Navzdory pěti generacím espressa jsme stále odhodláni se zlepšovat a inovovat.

Kofler

vynikající uzeniny a Pražská šunka ze severu Itálie. Malý řezník, kde pracuje otec Kofler a postupně přebírá firmu jeho syn. Veliký důraz je kladen hlavně na vysoký obsah masa u salámů a také na techniku sušení vepřového masa. Naprostým unikátem je pak Koflerův prvotřídní špek.

Adler

uzeniny ze Schwartzwaldu. Unikátní uzeniny z firmy Adler v kvalitě Qualivo, to znamená zpracovávání masa ze zvířat krmených a chovaných v přírodním režimu. To znamená bio maso v té nejlepší kvalitě. Výhradně v celé České republice koupíte pouze u nás dušenou šunku, vídeňské párky, sušenou šunku, salám ši speck. Nedělejte kompromisy.

Sebastiano Drago

i pro nás je to neuvěřitelné, že můžeme pro vás dovážet jednu ze dvou nejlepších firem na konzervované tuňáky. Sebastiano Drago již od svého založení v roce 1929 do dnešní doby nezměnil receptury, většina práce včetně porcování ryb a skládání do skleniček probíhá ručně. A to vše přímo na Sicílii.

logo-krusta
logo-farma-struhy
logo-bionebio
logo-safranka
logo-mostenicky-sirup

logo-jirmam-med

logo-camellus

logo-congrady