PŘÍBĚH FOOD STORY

Food Story Kunratice jsme otevřeli na konci roku 2014 na malebném kunratickém náměstí hned naproti kostelu. Začalo to tím, že jsem si u nás v Kunraticích neměl ráno kam zajít na kávu. A když se uvolnily prostory bývalé samoobsluhy, rozhodli jsme se pro kompletní přestavbu prostor a otevření Food Story.
Jsme česká rodinná firma, která má ráda příběhy. Příběhy, které stojí za dobrým jídlem a kvalitními potravinami. Podle toho si také vybíráme naše dodavatele. Zakládáme si na tom, že je opravdu známe a víme, že za nimi stojí poctivá práce a jejich produkty jsou tak kvalitní, že je s radostí nabídneme i vám. Přijďte k nám nakoupit, dát si poctivou snídani, lehký oběd nebo si vychutnat kávu s dezertem. V Kunraticích jsme pro vás od 8 ráno do půl osmé večer. Těšíme se na Vás. Jiří Konhefr a Lukáš Kačena.

O NÁS

Všichni jsme milovníci dobrého jídla a kunratičtí patrioti. Všemu, co vám nabízíme, věříme, a známe příběhy, které za naším jídlem i potravinami stojí. Přijďte se podívat, jsme vám plně k dispozici.