NAŠI DODAVATELÉ

dodavatele-loga-rudehealth

Rude health

Prémiový snídaňový program z Velké Británie, který se umístil s většinou svých produktů v prestižním žebříčku Great Taste Awards. Složení je výjimečné, bez využití barviv, konzervantů či zvýrazňovačů chuti.

dodavatele-loga-beemster

Beemster

exkluzivní holandské sýry. Výjimečná mineralita půdy způsobená odvodněním se promítá do pastvy skotu a dodává mléku, ze kterého se tyto sýry vyrábí, jedinečné vlastnosti. Beemster je také průkopníkem v mnoha ekologických iniciativách, např. programu Caring Dairy, který zemědělcům pomáhá měřit a řídit udržitelný rozvoj jejich farem.

dodavatele-logakofler

Kofler

vynikající uzeniny ze severu Itálie. Veliký důraz je kladen hlavně na vysoký obsah masa u salámů a také na techniku sušení vepřového masa. Naprostým unikátem je pak Koflerův prvotřídní špek.

dodavatele-loga-adler

Adler

uzeniny ze Schwartzwaldu. Adler se zaměřuje i na zpracovávání masa ze zvířat krmených qualivem, což je speciální a přísně kontrolovaná krmná směs ze Švýcarska.

dodavatele-loga-somalo

Somalo

uzeniny ze španělské Riojy. Specializují se a vynikají ve zpracovávání vepřového masa na chorizo a sušenou šunku ``serrano``, kterou dodávají v nepřeberném množství stupňů vyzrálosti. Skvělé jsou jak naturální produkty, tak i ty, které jsou obohaceny o nejlepší španělskou papriku. Jejich korunním klenotem je klobása s vínem Tempranillo z Riojy.

dodavatele-loga-drago

Drago

Jde o konzervované ryby prvotřídní kvality a chuti. Fabriku má Drago kousek od Syrakus a vše vyrábějí ručně a bez chemických přísad.

dodavatele-loga-sequella

Saquella

naše značka kávy. Typická italská tmavěji pražená směs, která je na espresso zcela ideální. Jedná se o osvědčenou značku s více než stoletou tradicí.

dodavatele-loga-trevijano

Trevijano

španělská ready to eat rissota a kuskusy. Specializují se i na nejrůznější sušené produkty, jako jsou například petržel či řasy. Trevijano neobsahuje žádné chemické přísady a soli, jde jen o kvalitní zeleninu a směs koření.

dodavatele-loga-chi

Chi

prvotřídní britské kokosové produkty. V nabídce jsou vody, nápoje či oleje. Ve světě začíná být značka Chi velice populární, což je způsobeno i tím, že nepoužívají žádné chemické přísady a chuťově jsou na trhu jedni z nejlepších.

dodavatele-loga-soso

SOSO

designové koření. Produkty s působivým propojením krásného designu a vysoké kvality obsahu. Jsou ideální jako malý gastronomický dárek.

dodavatele-loga-sufanek

Šufánek

másla vyrobená z mletých či pražených ořechů představují dokonalou harmonii chuti a výživy. Neobsahují lepek, laktózu ani konzervanty a jsou tedy vhodná i pro vegany a lidi s intolerancí na mléčné produkty. Dokonale uspokojí chuť na sladké a přitom jsou zdravé a prospívají našemu tělu.

dodavatele-loga-marmelady

Šindlerová

marmelády s příběhem. Domácí ručně vyráběné džemy, marmelády, pesta, nakládané sýry a další delikatesy zcela bez chemických konzervantů a umělých aromat. Marmelády a džemy jsou vždy vyráběny z prvotřídního ovoce, protože jen zralé ovoce výborné kvality může zajistit lahodnou chuť výsledného produktu.

dodavatele-loga-bartida

Bartida

obchodník s alkoholem. Ve Food Story najdete dvě řady těchto českých likérů a pálenek. V portfoliu můžete nalézt například tuzemák, zelenou, griotku či vaječný likér.

dodavatele-loga-pernickuv-se

Perníčkův sen

pražský rodinný podnik, který oživuje staré české a poctivé řemeslo – pečení medových perníčků. Perníková srdce, pardubický perník, sladké dárky i čokoládu naleznete v jejich portfoliu.